یکی از الزامات زندگی امروزی داشتن اطلاعات برای نحوه انجام سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی است. این سرمایه‌گذاری‌ها می‌توانند ما را به سود برسانند. از طرفی شناسایی بازارهای مرتبط با کسب و کار باعث دستیابی به سود بیشتر خواهد شد. به منظور کسب درآمد و افزایش ثروت باید بازارها را بشناسیم و روش خرید و فروش در این بازارها را بدانیم.

هر چقدر بازارها و فرصت‌های سرمایه گذاری را بهتر بشناسیم و به همان میزان دانش و مهارت تحلیل، مدیریت سرمایه و کنترل احساسات را بالاتر ببریم، در کسب درآمد و اندوختن ثروت موفق‌تر خواهیم بود.

آکادمی هنر هشتم مجموعه‌ای تخصصی‌ست که با سالها تجربه‌ی موسس و گروه آن در بورس ، با برنامه ریزی و طراحی پکیج‌ها و دوره‌ها و همچنین محتوای آموزشی منحصر به فرد که حاصل تجربه ی سالیان و تلفیق دانش بومی شده‌ی بازار سرمایه‌ی ایران و همچنین به‌روزترین اطلاعات در زمینه‌ی دانش تحلیل بنیادی و تکنیکال و بازارهای بین‌المللی است در این راه می‌کوشد در کنار شما باشد تا به رشد و ارتقای هنر سرمایه گذاری کمک کند.

برای رسیدن به این هدف، آکادمی هنر هشتم؛

  1. به دنبال افزایش سطح دانش و مهارت در بازارهای مالی است.
  2. فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف از جمله بورس، فارکس، طلا، نفت، مسکن و اوراق قرضه را رصد و شناسایی می‌نماید.
  3. ابزارهای نوین برای توسعه کسب‌وکار را شناخته، فراگرفته و به کار می‌گیرد.
  4. از افراد حرفه‌ای و موفق برای توسعه‌ی فضای کسب‌وکار دعوت به همکاری نموده تا فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری ایجاد کند.
  5. به انتقال دانش و مهارت فعالیت‌های لازم در بازارهای مالی می‌پردازد.
  6. سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی را برای شما آسان می‌سازد.
  7. مدیریت سرمایه‌گذاری شما عزیزان را به عهده خواهد گرفت.
  8. مشاور سرمایه گذاری‌های شما عزیزان خواهد بود.

09021758055

t.me/eighthartacademy

eighthartacademy

02146052617